KIDDISVIT презентує власний бренд POP TOP на Spielwarenmesse 2026

KIDDISVIT візьме участь у найбільшій міжнародній виставці іграшок Spielwarenmesse 2026, яка відбудеться з 27 по 31 січня у Нюрнберзі (Німеччина). Ми презентуємо на виставці POP TOP – власний бренд трендових азійських колекційних фігурок і аксесуарів для кідалт-аудиторії.

POP TOP активно стартував в Україні й Польщі та демонструє високий інтерес з боку ритейлерів і споживачів. Участь у Spielwarenmesse є логічним етапом стратегії міжнародного масштабування бренду та розширення присутності KIDDISVIT на ринках ЄС.

POP TOP об’єднує унікальні продукти з яскравим дизайном, власним характером і довгостроковим потенціалом.

До портфеля бренду входять:

  • Колекційні фігурки – Lucky Emma, Nanci, Suri, Ziyuli
  • Трендова категорія на перетині іграшок і fashion-аксесуарів – Kimmon, Wakuku, QKid, Rebel, MAYMEI
  • Lifestyle-продукти, що поєднують функціональність із колекційною цінністю –  Kimmon, UpSetDuck.
  • Ліцензійні фігурки Sanrio з глобальною впізнаваністю та стабільним попитом –  Hello Kitty, Kuromi, My Meloy.

Ключовим елементом концепції POP TOP є формат blind box, у якому вміст упаковки залишається невідомим до моменту відкриття. Цей формат стимулює повторні покупки, активну взаємодію з брендом у соціальних мережах та формує високу залученість аудиторії.

Запрошуємо ритейлерів, дистриб’юторів і потенційних партнерів відвідати стенд POP TOP на Spielwarenmesse 2026, щоб ознайомитися з брендом наживо та обговорити можливу співпрацю.

Spielwarenmesse, Нюрнберг

27-31 січня 2026

зал 4A, стенд D-02