Іграшки-каталки

Розвиваюча Каталка-Сортер - Музична Гусінь
Артикул: 646904
Бренд: Little Tikes

Повідомити про наявність
399 грн
Іграшка-Каталка - Чепурна Жирафа
Артикул: 052365
Бренд: Kiddieland

Повідомити про наявність
559 грн
Іграшка-Каталка - Веселе Каченя
Артикул: 4180-Q
Бренд: Quercetti

Повідомити про наявність
399 грн
Іграшка-Каталка На Мотузці - Веселий Лобстер
Артикул: 638534
Бренд: Little Tikes

Повідомити про наявність
245 грн
  • 1
  • 2

Теплі весняні деньки - чудовий привід для прогулянки з дітьми. Яскраве сонце й безвітряна погода - ідеальні умови, щоб вибратися із задушливої квартири у парк, сквер або на дитячий майданчик.

Для активних і різноманітних ігор на вулиці малюкам потрібна опора. І тут ідеальний помічник – іграшка-каталка!

Щоб малюк не нудьгував і міг сповна проявляти свою активність, чудово виручають іграшки-каталки для дітей від 1 року.

Дитячі іграшки-каталки з довгою ручкою допомогають зміцнити нижні кінцівки, м'язи спини та рук, розвивають вестибулярний апарат і моторику.

Використовувати іграшку-каталку з ручкою можна як на вулиці, так і вдома.

Асортимент іграшок-каталок для дітей надзвичайно різноманітний. Розвиваючі іграшки-каталки з паличкою бувають музичними, у вигляді милих тварин або мультяшних героїв, також є каталки-сортери.

Розвиваюча каталка-сортер - Музична Гусінь - подарує вашому малюку дивовижні емоції! Вона буде повсюди слідувати за малечею, бо має мотузочку. Ця іграшка-каталка цікава тим, що у момент руху грає музика, а ще вона містить 5 різнокольорових фігурок, які відрізняються за формою й текстурою. Цю іграшку-каталку можна використовувати як сортер, розміщуючи кожну фігурку у відповідну форму.

Каталка-Сортер - Черепаха-Знайка, озвучена українською мовою, навчить дитину розпізнавати форми, кольори та назви тварин.

На панцирі черепашки розміщено 4 отвори у вигляді різних геометричних фігур. Дитина має вкласти фігурки, що входять у комплект, у відповідні отвори.

Іграшка-Каталка - Пелікан-ВитівникЦя іграшка-каталка для дітей сприяє розвитку спритності та уважності! У набір входять 4 різнокольорові кульки, які можна складати у дзьоб Пелікана. Малюк легко зможе котити іграшку у різних напрямках.

Іграшка-Каталка - Акуратний Жираф від Kiddieland. Іграшка-каталка допоможе малечі самостійно ходити та утримувати рівновагу. Якщо натиснути на шию Жирафа - загоряться вогники на ріжках і зазвучить весела музика. Іграшка на колесах з ручкою допомогає сприймати простір, розвиває велику й дрібну моторику.

Іграшка-Каталка - Черепашка Топ-Топ. Іграшка-каталка для дітей у вигляді активної черепашки допоможе малюкові зробити перші кроки. Адже разом легше й цікавіше! Каталка має ручку, що знімається. Гра з черепашкою сприяє розвитку вміння повзати.

Розвиваюча Іграшка-Каталка - ТигрРозвиваюча іграшка-каталка пропонує малюкові долучитись до квесту - зловити 3 вогника разом із тигром. Доведеться активно рухатися, адже «світлячки» будуть раз у раз з'являтися попереду!

Іграшка-Каталка на мотузочці - Омар Клац-Шелтон. Прогулянка стане набагато цікавішою разом із кумедним Омаром Клац-Шелтоном, якого можна тягнути за собою на мотузочці.

Головне, на що потрібно звертати увагу при виборі іграшки-каталки для дітей - це зручність використання. Іграшки-каталки обов'язково мають бути стійкими!

Фахівці радять вибирати каталки у вигляді тварин, мультяшних персонажів, транспортних засобів.

У нашому асортименті багато моделей дитячих іграшок-каталок оснащені спеціальними розвиваючими центрами, ігровими комплексами.

Під час поїздки може грати музика, блимають вогники, рухаються картинки та елементи іграшки.

Дізнатися більше