Про нас

Давай знайомитися!

Ми – компанія KIDDISVIT, лідер серед постачальників іграшок на українському ринку. KIDDISVIT заснований в 1997, головний офіс в м Дніпро, Україна. Вже понад 25 років ми знаходимо найсучасніші іграшки по всьому світу і робимо все, щоб вони потрапили в руки українських дітей одночасно з виходом на світові ринки. Так в Україні з'явилися іграшки за ліцензіями Черепашки-ніндзя, Свинка Пеппа, Леді Баг та Супер Кіт, а також хітова іграшка L.O.L. Surprise!

Нам важливо наповнювати дитинство радістю і розвитком, щоб закласти в дітях потенціал для успішного майбутнього, особистого і країни. Запорука нашого успіху - сильна і професійна команда, а досягнення цілей залежить від того, як працює кожен з нас. Тому ми діємо разом!

Місія, яка нас надихає: Ми працюємо, щоб наповнювати дитинство трендовими іграшками та розвагами в Україні та мріємо робити це для дітей усього світу.
Трохи про наші цінності:
Будь лідером!

KIDDISVIT є лідером серед постачальників дитячих іграшок в Україні. У нас є мета і місія, яку ми втілюємо в реальність. Бути лідером і наполегливо рухатися вперед - наш усвідомлений вибір!

Продовжуй розвиток!

Ми чітко усвідомлюємо, що в наш час постійними є тільки зміни. Саме тому ми працюємо і навчаємося в режимі nonstop.

Впроваджуй іновації!

KIDDISVIT сміливо дивиться в майбутнє! Щорічно ми впроваджуємо десятки трендів на ринку іграшок і сотні нових ідей співробітників. Приділяємо особливу увагу діджіталізаціі всіх процесів в компанії.

Керуй якістю!

Ми пропонуємо тільки якісні дитячі іграшки. Такі, якими дали б грати своїм дітям. Компанія була одним з ініціаторів створення Української Асоціації індустрії іграшок, мета якої відстоювати інтереси споживачів і право дітей на якісні та безпечні іграшки.

Примножуй радість!

Тепло і радість, дитяча відкритість, посмішка, захопленість - ось те, що нас надихає. Ми прагнемо наповнювати дитинство радістю, адже наші іграшки дарують розвиток і розвагу.

Знайомство з офісом

Ми сподіваємося, що саме ти станеш частиною нашої команди
Дізнатися більше про KIDDISVIT просто – шукайте нас в соціальних мережах за хештегом #KIDDISVIT!