Для гри з піском та водою

Пісочниця-Стіл - Тиха Гавань
Артикул: 401L00070
Бренд: Little Tikes

Купити
3790 грн
  • 1
  • 2

Гра з піском та водою – важлива частина творчого розвитку дитини та його процесу пізнання навколишнього світу.

Гра з піском і водою виводить дитину на новий рівень ігрової активності. Відчуття піску й води, що протікають крізь пальці, не зрівняється ні з чим.

Дитячі іграшки для пляжу - це цілий чарівний світ!

Іграшки для гри з піском і водою дозволяють малюкові поринути в ази механіки, фізики та хімії. Адже екскаватор піднімає і повертає.

Приміром, Battat відерце, доставляє воду в ємність з піском.

За допомогою різних форм - набору для гри з піском і водою Battat - пісок приймає форму малих архітектурних творінь.

Дитяча пісочниця Весела Черепаха або Пісочниця - Лісовий Пеньок ідеально підходить для цікавої та веселої гри на свіжому повітрі.

Зручна й практична кришка-панцир захистить від попадання сміття.

Пісочниця-Стіл - Тиха Гавань. Стіл для гри з піском і водою - два в одному! Гра з піском і водою дозволяє дітям експериментувати з текстурами і будівництвом - чудово підходить для креативної та творчої гри.

Набір для гри з піском - Самоскид. Лопатка та грабельки з вигнутими ручками, великий самоскид, 2 великі пасочки, шпатель - крута тема для пляжного вікенду!

Battat набір для гри з піском і водою - Млин. Суперваріант дитячих іграшок для пляжу! Великий млин із кількома маршрутами для води й піску урізноманітнює ігри у пісочниці та на пляжі. У комплект входять: відерце, машинка-самоскид.

Пісочниця-Стіл 2в1 - Граємо і МалюємоЧудовий стіл для гри з піском і водою стане захоплюючим елементом дитячого майданчика.

Набір для гри з піском і водою - Тропічний Водоспад. Великий водоспад для транспортування у процесі гри води та піску - чудовий набір іграшок для пляжу! У набір входять: млин, лійка, відерце.

Набір для гри з піском і водою - Сумочка лайм. Сумочка Лайм з усіма необхідними дитячими іграшками для пляжу точно вам знадобиться! Цілих 11 іграшок у наборі подарують море пісочного задоволення! За допомогою пасочок, лопатки, граблів і сита можна створювати фігури. А вантажівкою перевозити пісок куди завгодно!

Вибрати необхідні дитячі іграшки для пляжу можна прямо зараз. Організуйте своєму малюкові цікаве літо!

Дізнатися більше