Іграшки-антистрес


У сучасному світі діти все частіше можуть потрапляти у стресові ситуації. Сварка в пісочниці, візит до лікаря, відрядження мами - кожна з таких подій може вивести дитину з персональної зони комфорту. Тому іграшки антистрес для дітей набирають все більшої популярності.

Це дуже приємні на дотик іграшки, які можна м'яти, жмакати, пересипати. Подібні рухи на кшталт медитації. Психологи стверджують, що дитина, граючи іграшками антистрес, поступово заспокоюється - і стрес відступає.

Звідки родом антистрес-іграшки?

Батьківщина антистресових іграшок - Японія. Сьогодні іграшка антистрес - це ходовий товар. Окрім популярних спінерів, до списку іграшок антистрес входять:

Слайми, набори кінетичного піску, сквіші, слиз-лизуни, повітряна піна.

Кінетичний пісок.

Завдяки його складу, з кінетичним піском можна гратися вдома: ліпити, копати та навіть насолоджуватися приємними ароматами карамельного яблука, шоколаду чи ванільного капкейку.

Кінетичний пісок для дітей може бути як натурального, так і яскравого кольору, неонових відтінків, переливатися на сонці.

Kinetic Sand не залишить байдужими ані дітей, ані дорослих! А ще Kinetic Sand:

  • 98% чистого піску і 2% спеціального полімеру;
  • пісок не викликає алергії;
  • несприятливе середовище для розмноження бактерій;
  • ніколи не висихає;
  • не липне до рук;
  • не залишає жирних слідів.

Або відкрийте для себе неймовірну повітряну піну Foam Alive яскравих кольорів, яка заворожує своїм виглядом і текстурою!

Адже це так зачаровує, коли дивитися, як повітряна піна просочується крізь пальці! Ця м'яка «жива» речовина, немов «оживає» у ваших руках.

А з тематичними наборами гра стане ще цікавішою!

Створюйте з допомогою спеціальних формочок яскраве морозиво, яке буде танути, немов справжнє.

Або заповнюйте геометричні фігури піною та спостерігайте, як вона повільно стікає вниз.

Ароматні набори зі слизом Лизун - це забава, яка знайома багатьом батькам, адже на піку популярності вона вже була у 80-х.

За структурою лизун - щільна слизька речовина, яку можна розминати, кидати на поверхні. Завдяки сучасним технологіям, вона не бруднить руки, одяг і меблі. Слиз може бути ароматизованим - як, наприклад, набір антистрес для рук Ароматний Слиз-Лизун – Кумедна Чорниця. Популярними є й м'які іграшки антистрес у ігровому наборі з улюбленим персонажами.

Іграшки антистрес розвивають дрібну моторику, уяву та кругозір, а також корисно впливають на дитячу психіку.

Купити іграшки антистрес для дітей можна  просто зараз!

Дізнатися більше