Fluffie Stuffiez
М’яка іграшка-антистрес Fluffie Stuffiez - Пухнастий сюрприз
Артикул: 593447
Бренд: Fluffie Stuffiez

Повідомити про наявність
895 грн
М’яка іграшка-антистрес Fluffie Stuffiez - Веселка
Артикул: 593447-1
Бренд: Fluffie Stuffiez

Повідомити про наявність
895 грн
М’яка іграшка-антистрес Fluffie Stuffiez - Морозиво
Артикул: 593447-2
Бренд: Fluffie Stuffiez

Повідомити про наявність
895 грн
М’яка іграшка-антистрес Fluffie Stuffiez - Єдиноріг
Артикул: 593447-3
Бренд: Fluffie Stuffiez

Повідомити про наявність
895 грн
  • 1
  • 2

М'які іграшки-антистрес Fluffie Stuffiez!

 

 

Fluffie Stuffiez -  новий бренд м’яких іграшок-антистрес від MGA.

 

Знайомтеся з незвичайним Пухнастим сюрпризом! Це не просто м’яка іграшка, а справжній яскравий та надзвичайно пухнастий двошаровий антистрес!

 

Ви нізащо не дізнаєтесь, кого отримали, поки не допоможете пухнастику ниточка за ниточкою зняти верхній шар хутра. Висмикувати пушок надзвичайно цікаво, приємно та заспокійливо. Готово? Ось ви і дізналися, хто Ваш новий улюбленець – веселка, єдиноріг, хмаринка або хтось інший, якого він кольору та побачили вираз його обличчя!

 

Далі зберіть отриманий пушок і обережно складіть до силіконової сумочки у формі Вашого героя, обачно застібніть її. Тепер у Вас є іграшка-антистрес, яку Ви зробили своїми руками!

 

Обіймайте свого пухнастика та грайтеся з його силіконовою копією. І головне – збирайте повну колекцію пухнастих сюрпризів, щоб отримати все різноманіття тактильних відчуттів!

 

Купити м'які іграшки-антистрес Fluffie Stuffiez можна в Києві, у Львові, Дніпрі, Одесі, Чернівцях, Вінниці, Хмельницькому, Тернополі, Івано-Франківську, Ужгороді, Луцьку, Рівному та в будь-якому іншому місті України.