Іграшки для ванни

Акція
Інтерактивна іграшка для ванни Robo Alive - Baby Shark
Акція
Інтерактивна іграшка для ванни Robo Alive - Mommy Shark
Акція
Інтерактивна іграшка для ванни Robo Alive - Daddy Shark
Акція
Іграшка-бризкунчик BABY SHARK - Рибка Вільям

Іграшки для купання у ванні допоможуть вашій дитині полюбити купатися, адже це не тільки гігієнічна процедура, а й дуже корисний процес для центральної нервової та опорно-рухової систем.

Іграшки для ванни чудово розвивають тактильні відчуття.

Ігровий набір «Ловись, рибка!» для гри у ванні допоможе дитині відчути себе справжнім рибалкою у бурхливому океані!

Розвиваюча іграшка «Вітрильник» подарує малюкові море веселощів під час ігор у воді.

Яскравий вітрильник можна використовувати як іграшку у ванні, так і для гри на пляжі.

Ігровий набір «Баскетбол» - це гра, що захоплює та перетворює купання на справжнє змагання!

Можна скористатися кумедним сачком-бегемотом або ловити фігурки за хвостики-водорості. Бегемот ситий - дитина у захваті від такої інтерактивної іграшки для ванни!

Ігровий набір «Магнітна риболовля new» - одна з улюблених дитячих іграшок для ванни. Улов забезпечений завдяки магнітикам.

«Друзяки Буль» - набір баттатобризкунчиків, що змінюють колір. Це яскравий набір із кумедними гумовими фігурками-звірятами, які розбризкують емоції та дарують фонтан веселощів!

Ігровий набір для ванни «Китеня, яке світиться». Помістіть Китенятко у воду - воно буде світитися та проектувати зірки! Фігурка Жабеняти Джека знімається. Досить набрати всередину водичку, стиснути - і фігурка бризкається.

Малювати у ванні - це супервесело! «Художнє купання» від SES Creative дозволить малювати на кахлях і легко змивати малюнок, щоб створити наступний шедевр. Така іграшка для купання у ванні розвиває творчі навички малюка, допомагає вивчати кольори й мислити креативно.

Тут зібрані найбільш позитивні та якісні іграшки для купання у ванні. Ігри у воді сприяють розвитку дрібної моторики, покращують координацію, надають масажний ефект, підвищують тонус і зміцнюють м'язи.

Дізнатися більше