Машинки для малюків

Акція
Ігровий Набір - Кумедний Автопарк
Артикул: BX1048Z
Бренд: Battat

Купити
999 грн
1245 грн
Ігровий Набір - Аеропорт
Артикул: 80-144126
Бренд: VTech

Купити
1590 грн
Акція
Розвиваюча Іграшка - Гоночная Машинка
Акція
Розвиваюча Іграшка - Машинка
Артикул: 80-119426
Бренд: VTech

Купити
299 грн
399 грн
Акція
Розвиваюча Іграшка Серії  - Позашляховик
Акція
Розвиваюча Іграшка Серії - Трактор
Артикул: 80-127726
Бренд: VTech

Купити
299 грн
399 грн
Акція
Розвиваюча Іграшка - Ракета
Артикул: 80-191826
Бренд: VTech

Купити
299 грн
399 грн

Гра з машинками розвиває у дитини дрібну моторику, уяву та логічне мислення, пробуджує інтерес до механіки, дає уявлення про будову автомобіля та його особливості.

На відміну від інших - статичних іграшок, динамічні машинки стимулюють рухову активність малюка.

Ледве навчившись повзати, малюк вчиться катати машинку по підлозі, незграбно тримаючи її маленької долонькою, і навіть наслідує гул мотора.

До вибору машинок для малюків потрібно поставитися з усією серйозністю, адже для дитини це абсолютно новий світ!

Прекрасними іграшками для малюка 2-3 років стануть машинки.

Варто дарувати розвиваючі машинки – яскраві та цікаві. Вони будуть не тільки забавляти малюка, але й розвивати його здібності. Це може бути, наприклад, машинка з пірамідкою або самохідна музична машинка-сортер, яка розважить дитину та допоможе їй запам'ятати геометричні фігури.

Розвиваюча Іграшка - Ракета з серії іграшок біп-біп Toot-Toot Drivers від бренду Vtech познайомить малюків з транспортним засобом і його функціями! Іграшки та ігрові набори біп-біп Toot-Toot Drivers входять у списки бестселерів по всьому світу.

Машинка інерційна - Гоночна машинка. Відправляйтесь у дорогу з одною з цих веселих машинок (або шістьма)! Інерційна машинка ідеально підходить для маленьких ручок. Кожен автомобіль має власний характер і певні обов'язки. Гоночна машинка - найшвидша у світі, переможець усіх змагань.

Розвиваюча іграшка - Трактор. Унікальна серія розумних електронних транспортних засобів та ігрових наборів біп-біп Toot-Toot Drivers! Малюк із задоволенням освоїть, як працює трактор. Це суперприклад гри з машинкою для малечі.

Іграшка для ігри з піском - Мегасамоскид. Дитина із задоволенням буде грати у пісочниці з яскравою розвиваючою іграшкою для малюків. Мегасамоскид завжди доставить необхідний вантаж!

Ігровий набір - Паркувальна Вежа. Це приклад приголомшливої серії іграшок для малюків. Паркувальна вежа - чудовий ігровий набір із серії біп-біп Toot-Toot Drivers від бренду VTech! Вежа облаштована великим спіральним пандусом, доріжкою для ковзання, шлагбаумом, роликом. Машинки можуть відпочивати на паркувальних місцях і користуватися розважальними функціями паркувальної вежі.

Ігровий набір-сортер - Вантажівка Сафарі виїжджає, щоб познайомити малечу з квітами, тваринами та формами! У вантажівки відкривається багажник, у якому зручно зберігати фігурки та форми. Вантажівку можна котити по підлозі.

Ігри з машинками для малюків незамінні у комплексному розвитку дитини! За допомогою сюжетних ігор малеча розвиває уяву.

Розвиваючі іграшки машинки для малюків прекрасно стимулюють початок повзання, а згодом і старт навички ходьби.

Допомагають розвитку просторового мислення, координації рухів, дрібної моторики.

Ігри з машинками для малюка - справжня пригода та щастя! Подбайте про достатню кількість машинок в автопарку вашої дитини.

Дізнатися більше