Розвиваючі ігри

Магнітна гра Yago - Шашки
Артикул: 40113
Бренд: YaGo

Купити
145 грн

Різні розвиваючи ігри допомагають дитині тренувати логічне, абстрактне мислення, дрібну моторику, увагу, пам'ять, знайомлять з поняттями форми і розмірами предметів.

Вивчати літери, цифри, поняття часу, розуміти якою різноманітною може бути погода, і наскільки багатий світ тварин з допомогою інтерактивної гри Перший планшет від VTech. Він допоможе дитині сформувати базовий словниковий запас.  В процесі гри розвивається уява, координація рухів, фантазія і творчі здібності.

Ваша дитина - вже самостійна особистість, яка вже сама вирішує, у що грати, а в що - ні. 

Серед розвиваючих ігор для дітей 3 років - є навчальний ігровий набір-сортер Learning Resources - Розумний Фермер, за допомогою якого можна виростити справжні овочі, а в процесі гри вивчити кольори і форми, освоїти математичний рахунок і вдосконалити основи складання і віднімання.

Удосконалити основи складання і віднімання, навчити розпізнавати числа і кольору, освоїти рахунок від 1 до 10 в ігровій формі можна з совиних Лінійкою.  Подібні розвиваючи ігри для дітей 4 років допоможуть освоїти ази усного рахунку, а значить підготуватися до школи.

Educational Insights серії "Геосафарі"- Бінокль - захоплююча розвиваюча гра для дитини 5 років - прекрасний спосіб вивчати і розглядати навколишній світ, залишаючись при цьому непоміченим.

Граючи, діти вдосконалюють навички, формують вміння і розширюють кругозір.  Адже ігрові набори, м'які звірятка, роботи і автомобілі виглядають яскраво і привабливо. 

З розвиваючими іграми так цікаво пізнавати навколишній світ, і навчання відбувається непомітно і ненав'язливо.

Дізнатися більше