3Doodler Start

Першая дитяча 3Д-ручка 3Doodler Start

 

Зустрічайте 3Doodler Start - першу дитячу 3D ручку!


Ключові переваги:

  • Розвиває мислення в 3D. Допомагає дітям та дорослим розвивати навички, необхідні для проектування, планування, будівництва та розуміння простору!  
  • Розваги без меж!. З ручками 3Doodler – можна створити все, що завгодно, не обмежуючи уяву дитини. можно создавать все, что угодно, не ограничивая воображение ребенка. 
  • Екологічність. Для 3Doodler Start використовується спеціально розроблений еко-пластик, який плавиться при дуже низьких температурах. Немає шкідливих смол або клею. Стрижні з PLA-пластика для 3Doodler Create виготовлені з екологічно чистих матеріалів, що забезпечує високу якість виробів та їх безпеку.
  • Бездротові технології. Ручка 3Doodler Start - автономна, працює від акумулятора, одного заряду якого вистачає на 45 - 60 хвилин використання. Заряджається за допомогою мікро-USB кабелю. 
  • Проста у використанні. Активація ручки 3Doodler Start відбувається натисканням кнопки на корпусі. Має одну швидкість при одній температурі плавлення. А в процесі роботи витрачає змінні стрижні з кольорового еко-пластика - поставляються в невеликій кількості в комплекті з ручкою і доступні до покупки окремо.  
  • Можливість виправити неточності. Доки пластик застигає, фігури можна формувати і підправляти руками.

 

Купити 3Д ручку 3Doodler на нашому офіційному сайті можна у Львові, Києві, Дніпрі, Вінниці, Чернівцях, Хмельницькому, Тернополі, Івано-Франківську, Луцьку, Ужгороді та інших містах України.