KIDDISVIT підтримав маленьких спортсменів на Kids Athletic Fest у Дніпрі

У Дніпрі відбувся Kids Athletic Fest “Олімпійські резерви”. Яскравий спортивний фестиваль об’єднав дітей, батьків, тренерів та всіх, хто підтримує активний та здоровий спосіб життя. KIDDISVIT став спонсором події та підготував подарунки для 200 юних спортсменів. Для дітей це стало одним із приємних моментів фестивалю – знаком підтримки та віри в їхні перші кроки у спорті.

“Для нас важливо підтримувати події, які дарують дітям щирі емоції, мотивують їх рухатися вперед і відкривати для себе нові можливості. Саме з таких маленьких стартів починаються великі перемоги – у спорті та житті”, – Павло Овчинніков, СЕО KIDDISVIT.

Ми впевнені, що дитинство має бути активним і наповненим моментами, які надихають. Тому з радістю долучаємося до таких драйвових подій.

Дякуємо організаторам та всім учасникам за неймовірну атмосферу. Нехай кожен старт приносить радість та впевненість у своїх силах!