Історія

KIDDISVIT 1997-2021

Важливі події, відповідальні рішення, яскраві досягнення і успіхи - все, що сталося в компанії за більш ніж 26 років

 

1997 - Засновано ПП «ВЕС і Д» - оптова торгівля іграшками.

 

1997, 9 вересня - Отримано першу партію продукції Bburago з Італії.

 

1998 - Старт дистрибуції ТМ ZNATOK.

 

2000 - Перша інтерактивна іграшка російською мовою - «Курочка Феня». Перший дитячий Прекомпьютер «Електронік».

 

2000, 11 листопада - Відкрито перший спеціалізований магазин іграшок та товарів для дітей MIKKI.

 

2007 - Перша власна торгова марка - Grand (м'яка іграшка).

 

2008 - Побудований власний складський комплекс. Компанія презентувала в Україні електронну форму життя - динозаврика PLEO.

 

2009 - Компанія стала членом Асоціації власників сімейних компаній FBN (Family Business Network)

 

2010 - в рамках програми ребрендингу ПП «ВЕС і Д» перейменовано в ТОВ «Кіддісвіт» (KIDDISVIT). MIKKI розвивається в роздрібну мережу магазинів для дітей. KIDDISVIT укладає договір з Walt Disney Company на право дистрибуції ліцензійних велосипедів і м'якої іграшки. Отримано нагороду May Cheong Group за виконання плану продажів по продукції Bburago.

 

2011 - Підписано договір з ZAPF CREATION AG про ексклюзивні права на дистрибуцію в Україні. Адаптована на українську та російську (2012) мови іграшка «Ковчег Ноя» ТМ KIDDIELAND. Старт дистрибуції іграшок за ліцензією «Маша і Ведмідь».

 

2012 - Початок експорту в Молдову та Вірменію. Підписано ексклюзивний контракт з Playmates на Teenage Mutant Ninja Turtles (Черепашки-ніндзя). Початок дистрибуції засобів дитячої гігієни: ТМ Goo.N, Lansinoh, Mommy Care. Компанія презентувала планшетний комп'ютер PlayPad2, створений спеціально для дітей. На внутрішній стратегічній сесії розроблена стратегія розвитку компанії на 15 років.

 

2013 - Відкрито центр раннього розвитку «Перша Дитяча Академія», мережа дитячих магазинів MIKKI розширена до шести торгових точок.

 

2014 - KIDDISVIT спільно з сімома іншими найбільшими компаніями створює Українську Асоціацію Індустрії Іграшок (УАІІ). Початок співпраці з Entertainment One UK за ліцензією Peppa Pig ( «Свинка Пеппа»). Запуск корпоративного порталу в BITRIX.

 

2015 - Відкрито власний митний склад KIDDISVIT. Початок співпраці з Moose Enterprise (INT) PTY LTD і запуск ТМ Shopkins. Початок роботи над проектом будівництва Центру реабілітації та інклюзивної освіти імені Іоанна Кронштадтського.

 

2015, Жовтень - KIDDISVIT отримує нагороду від австрійського Gutmann Bank за створення робочих місць в умовах кризи.

 

2016 - Отримано нагороду "LEADER OF THE YEAR / IMPORT EXPORT AWARD 2016". Початок ексклюзивної дистрибуції в Україні 3D-ручок 3Doodler і 3D-маркерів IDO3D.

 

2017 - Створено і запущено в роботу додаток Golden Shelf для відділу трейд-маркетингу. KIDDISVIT виводить на ринок України найбільш хітову іграшку року L.O.L. Surprise! від MGA. Підписано ексклюзивний контракт на легендарний бренд Rubik's.

 

2018 - Ребрендинг MIKKI. Нове ім'я MYplay. Зміна корпоративного логотипу та фірмового стилю KIDDISVIT. Старт дистрибуції популярного бренду Funko.

 

2019 - Збільшили власний складський комплекс на 1746,8 м2. Провели KIDDI FEST 2019. Завершили реконструкцію реабілітаційного центру ім. Іоанна Кронштадтського.

 

2020 - KIDDISVIT отримує престижну відзнаку, як краща компанія-дистрибутор, що забезпечила найбільший приріст у категорії іграшки для дівчат, від Ісаака Ларіана, засновника та СЕО компанії MGA Entertainment. Старт продажу Rainbow High.

 

2021 - група компаній KIDDISVIT, до складу якої входить мережа магазинів MYplay, стала офіційним представником бренду Carter’s в Україні. До портфелю кампанії увійшов швейцарський бренд Micro.