Goo.N– японський бренд підгузків преміум-класу корпорації Daio PaperCorporation.

 

Підгузки Goo.N ніжні на дотик і тонкі, як звичайну білизну з бавовни.

 

«Підгузки торкаються шкіри малюка частіше, ніж мамині руки. Наше завдання - створити досконалий підгузок, який буде дарувати малюкові комфорт і спокій, тим самим роблячи щасливою кожну маму».

DaioPaperCorporation

 

Високі технології, ультрасучасні і безпечні матеріали, розроблені з урахуванням особливостей дитячого організму, уважне ставлення до потреб і побажань споживачів дозволили компанії Daio Paper Corporation створити ідеальні підгузки TM Goo.N.

 

На японському ринку підгузки Goo.N отримали визнання і високу оцінку - премію "Вибір японських мам" (2011).

 

«Гун» в перекладі з японської мови означає «рости». Дійсно, підгузки Goo.N ростуть і змінюються разом з малюками - вони вже представлені в розмірах від XS (для новонароджених) до XXL, і в планах виробника нові розміри: підгузки для недоношених дітей XXS і унікальні трусики -підгузки розміру S.

 

Трусики-підгузки Goo.N спеціально випускаються для хлопчиків і дівчаток тому вбирання в них відбувається з урахуванням фізіологічних особливостей малюків.

 

Колекція підгузків Goo.N оновлюється два рази на рік - виробник поспішає запровадити останні інновації і розробки для комфорту дитини і впевненості батьків у тому, що вони дають ій найкраще.

 

Крім підгузків, під маркою Goo.N проводиться ціла лінійка дитячих гігієнічних товарів. В Україні представлені вологі серветки для дітей від 0 років в оригінальній пластиковій упаковці з герметичним замком і в економ-упаковках.