Goo.N– японський бренд підгузників преміум-класу корпорації Daio PaperCorporation.

 

Підгузки Goo.N ніжні на дотик і тонкі, як звичайну білизну з бавовни.

 

«Підгузник торкаються шкіри малюка частіше, ніж мамині руки. Наше завдання - створити досконалий підгузник, який буде дарувати малюкові комфорт і спокій, тим самим роблячи щасливою кожну маму».

DaioPaperCorporation

 

Високі технології, ультрасучасні і безпечні матеріали, розроблені з урахуванням особливостей дитячого організму, уважне ставлення до потреб і побажань споживачів дозволили компанії Daio Paper Corporation створити ідеальні підгузники - підгузники TM Goo.N

 

На японському ринку підгузники Goo.N отримали визнання і високу оцінку - премію "Вибір японських мам" (2011).

 

«Гун» в перекладі з японської мови означає «рости». Дійсно, підгузники Goo.N ростуть і змінюються разом з малюками - вони вже представлені в розмірах від XS (для новонароджених) до XXL, і в планах виробника нові розміри: підгузники для недоношених дітей XXS і унікальні підгузники-трусики розміру S.

 

Підгузки-трусики Goo.N спеціально випускаються для хлопчиків і дівчаток тому вбирання в них відбувається з урахуванням фізіологічних особливостей малюків.

 

Колекція підгузників Goo.N оновлюється два рази на рік - виробник поспішає запровадити останні інновації і розробки для комфорту дитини і впевненості батьків у тому, що вони дають ій найкраще.

 

Крім підгузників, під маркою Goo.N проводиться ціла лінійка дитячих гігієнічних товарів. В Україні представлені вологі серветки для дітей від 0 років в оригінальній пластиковій упаковці з герметичним замком і в економ-упаковках.

 

Випробування


Тест на поглинання вологи

 

Випробування в лабораторних умовах доводять краще поглинання вологи японськими підгузниками Goo.N в порівнянні з європейськими підгузниками преміум-сегмента.

 

В підгузниках Goo.N:

 

  • Поглинаючий шар розташований рівномірно по всій довжині і ширині підгузника.
  • Абсорбент останнього покоління вбирає рідину дуже швидко.

 

 

Вражаючий результат у порівнянні зі звичайним підгузником.


 

 

Тест на повітропроникність

 

Найчастіше при використанні навіть дорогих підгузників до шкіри малюка на кілька годин немає доступу повітря, що призводить до опрілостей і подразнень.

 

Тільки в японських підгузках Goo.N є спеціальне мембранне волокно, яке пропускає повітря. Шкіра малюка дихає - здорова і чиста!