Колаборація бренду Technopark з відомими українськими компаніями та модельки авто з айдентикою українськіх міст.

Автівки компаній відомих брендів, як то Нова Пошта, АТБ і новинка весни 2021 року – авто служби таксі Uklon - набирає оберти популярності.

Мініатюрні, але точні копії автівок, - це любов з першого погляду для будь-якого хлопчиська, який захоплюється технікою. І вікових обмежень тут не існує.

Бренд Technopark представляє величезний вибір металевих інерційних моделей і ігрових наборів різної тематики. Реалістична металева копія моделі – прекрасний подарунок або новий екземпляр колекції.

У лінійці є модні лімузиниInfiniti Qx30позашляховик СафаріМодель - ГрейдерКамаз Сміттєвоз, ба навіть Ігровий Набір – Евакуатор - все як у житті.

Круті копії автівок поліції, швидкої допомоги та пожежної, - роблять хлоп’ячі ігри ще реалістичнішими.

А от відома на всю Україну лінійка – міський транспорт з айдейтикою міст – стала вдалою ідеєю, реалізація якої принесла бренду Technopark нових шанувальників.

«У дистриб’юторському бізнесі ми зайшли в нішу брендованих іграшок. Ми почали пропонувати українському ринку продукцію з додатковою цінністю - модельки муніципального транспорту, із новою айдентикою міст. Так з’явились: трамвай Одеса, екскурсійний автобус Київ, двоповерховий автобус Львів, та тролейбуси Дніпро, Харків», - каже Павло Овчинніков, СЕО групи компаній KIDDISVIT.

Мати точну копію транспорту Одеси чи Києва - задля гри чи як частину колекції стало дуже модно.

«Коли ми лише запускали нову серію у продаж, то сподівались на регіональну популярність певних моделек транспорту у певному регіоні, - втім виявилось, що транспортні засоби із символікою міст однаково популярні по всій Україні, бо люди збирають колекції» - каже Наталя Левченко, бренд-менеджер бренду Technopark.

Цікава колаборація вийшла й з відомими компаніями. Мініатюрні копії автівок відомих брендів, як то, Нова Пошта, АТБ, служби таксі Uklon.

Ці автівки ми звикли бачити на вулицях міста. Діти з радістю долучають їх до власних ігор, а дорослі колекціонують.

«Для відомих на ринку України компаній – поява таких іграшок,  також збільшення пізнаваності. Дорослі – це їх цільова нині, а діти – потенційні клієнти та співробітники у майбутньому,» - відзначив Павло Овчинніков, СЕО компаній KIDDISVIT.

Придбати ігрові модельки Technopark можна у будь-якій дитячій мережі магазинів по всій Україні або в інтернет-магазинах.

Поділися цією статтею з іншими татами і мамами: