В якій іграшці найбільше функцій?

 

Кожна іграшка Kiddieland має в собі максимум функцій, тому складно виділити одну іграшку. Наприклад, одна з найбільш різнобічно розвиваючих іграшок «Ковчег Ноя» пропонує дитині такі функції:

 

- Піаніно
- Сортер - кожна фігурка стає тільки в певну комірку.
- Каталка - іграшка має колеса
- Знімні фігурки тварин для гри (9 тварин: дикі і домашні)
- Іграшковий годинник
- Безліч звуків і елементів, що повертаються та натискаються

 

Кожна з цих функцій розвиває в дитини ті чи інші вміння і таланти. Крім того, «Ковчег Ноя» містить в собі унікальну ідею (біблійна історія, втілена в іграшці) і пропонує безліч варіантів гри, які просто неможливо порахувати!

 

Яке б завдання Ви не визначили як найважливіше на даному етапі розвитку вашого малюка - ви обов'язково знайдете іграшку Kiddieland, яка допоможе дитині в її вирішенні!

 

Чи є спеціальні іграшки для дівчаток або хлопчиків?

 

Більшість іграшок Kiddieland є універсальними. Але є товари, які створені спеціально для хлопчиків або для дівчаток.

 

Ігровий центр «Маленький столяр» познайомить маленького хлопчика з безліччю інструментів, таких необхідних в господарстві.

 

Спеціально для маленької принцеси був створений ігровий набір «Заміський будинок» - з безліччю кімнат, елементів інтер'єру, рухомих деталей і звуків.

 

Серед чудомобілів також є моделі спеціально для хлопчиків ( «Блискавка Макквін», виконаний за мотивами мультфільму «Тачки») і для дівчаток ( «Принцеса», об'єднує в собі історії п'яти принцес з мультфільмів «Попелюшка», «Красуня і Чудовисько», «Білосніжка і сім гномів»,« Аладдін» та «Русалонька»).

За мотивами яких мультфільмів зроблені іграшки Kiddieland?

 

З 2002 року компанія Kiddieland співпрацює зі всесвітньо відомими корпораціями Disney Inc і Nickelodeon. На підставі ліцензії проводиться ціла лінійка товарів для катання дітей, виконаних за мотивами знаменитих мультфільмів студій Disney і Nickelodeon. Серед них:

 

 

 

Іграшки Kiddieland зроблені в Китаї. Як можна переконатися в їх безпеці?

 

Продукція Kiddieland в повній мірі відповідає встановленим в Європейському союзі стандартам безпеки. Про це свідчить знак «CЄ» на кожній одиниці товару. Відомо, що Директива ЄС з безпеки іграшок накладає суворі обмеження на хімічні речовини, які використовуються при виробництві дитячих іграшок. Тому наявність європейського сертифіката у продукту дозволяє нашим покупцям бути впевненими в безпеці іграшки, навіть якщо вона зроблена в Китаї.

 

Крім того, етапу зовнішньої діагностики готової продукції передує ряд серйозних внутрішніх тестів у власній лабораторії фабрики Kiddieland. Продукт проходить перевірку, починаючи з етапу створення концепції продукту (розробки його конструкції і функціоналу), підбору легких і міцних матеріалів, колірних рішень і т.д.

 

Крім відповідності європейським законам, продукція Kiddieland сертифікована також і в Україні. Ми гарантуємо безпеку і якість іграшок Kiddieland.

 

З якого віку можна використовувати Чудомобілі?

 

Чудомобіль рекомендується дітям віком від 1 року - це дійсно багатофункціональна іграшка і справжній розвиваючий центр!

 

У ранньому віці малюк зможе, тримаючись за спеціальну ручку (яка знаходиться за сидінням), впевнено робити свої перші кроки. Чудомобіль легкий, але при цьому дуже стійкий, тому дитині не складе труднощів і обов'язково сподобається штовхати його перед собою.

 

Дорослішаючи, дитина буде пізнавати іграшку, знову і знову відкриваючи для себе щось цікаве. У певний момент вона зацікавиться ігровою панеллю з веселими героями мультфільму, кнопочками, важелями, кумедними звуками і мелодіями.

 

Спочатку дитині сподобається навіть просто сидіти в зручному сидінні чудомобіля. Згодом малюк почне потроху відштовхуватися ніжками і приготує свою першу чудо-подорож! Багато дітей вже у віці 12 місяців не тільки грають з чудомобілями, а й впевнено катаються на ньому!

 

Чудомобіль - це улюблена іграшка дітей починаючи з 1 року, яка при цьому не втрачає своєї актуальності до 5-річного віку дитини. Не кожна іграшка може похвалитися таким терміном затребуваності і довговічності!

 

Чи можна використовувати Чудомобіль на вулиці?

 

Проста і в той же час унікальна конструкція чудомобіля дозволяє використовувати його як на вулиці, так і в домашніх умовах.

 

Він легкий і зручний для перенесення, функціональний і простий в експлуатації. Колеса чудомобіля не стираються і адаптовані для переміщення на асфальті.

 

Чудомобіль слід використовувати на рівній поверхні. Він оснащений спеціальним обмежувачем (розташованим ззаду), завдяки якому чудомобіль дуже стійкий і не перевертається, а на нерівній поверхні просто зупиняється. Тому ви можете бути впевнені в безпеці дитини під час катання на чудомобілі.